Kurkosky Detailing

Szukasz usług najwyższej jakości?

Dobrze trafiłeś. W naszym studio dążymy do perfekcji bez drogi na skróty.

Zadbane i czyste auto to najlepsza wizytówka kierowcy. Kurkosky Detailing to w pełni bezpieczna, profesjonalna myjnia ręczna w której Twoje auto odzyska blask. Nasi eksperci zadbają by Twoje auto wyjechało od nas idealnie czyste! Ręczne mycie to większa precyzja i bezpieczeństwo dla lakieru. Korzystamy w profesjonalnego sprzętu i preparatów najlepszych producentów. Zadbamy o każdy szczegół, z którymi nie poradziła by sobie myjnia automatyczna. Ponadto zajmujemy się kosmetyką wnętrza, korektą lakieru i aplikacją zabezpieczeń takich jak powłoki ceramiczne, folie ochronne PPF i woski.

Nasze realizacje to efekty ciężkiej i starannej pracy zbudowanej na wieloletnim doświadczeniu.

Sprawdź co oznacza najwyższa jakość.

Sprawdź czym jest Detailing.

Prawdziwe spa dla twojego samochodu

Detailing wnętrza samochodu.

Aplikacja powłok ceramicznych.

 

Recenzje naszych klientów

Zdecydowanie najlepsze studio car detailingowe w Katowicach. Po usłudze, mój samochód wygląda jak nowy i dodatkowo został zabezpieczony świetną powłoką ceramiczną, odpychającą brud z lakieru. Polecam z całego serca a niezdecydowanym polecam rozmowę z właścicielem bo potrafi wszystko wytłumaczyć w bardzo prosty sposób. SUPER!
Klient poleca usługę
Barbara B.
Zakładałem u tego Pana powłokę ceramiczną na lakier + wiadomo, dokładne polerowanie zmęczonego lakieru. Po dwóch dniach nie poznałem swojego auta! Rewelacja za niewielkie pieniądze w porównaniu z konkurencją. Polecam gorąco.
klient kurkosky detailing
Piotr Ś.
Jak najbardziej polecam. Firma solidna, terminowa, ceny w porządku za wysoką jakość usług, nie ma się do czego przyczepić, a auto jest świetnie zabezpieczone powłoka cetramiczną, bardzo dobrze wygląda i łatwiej dbać też o jego czystość dzięki wspomnianej powłoce ceramicznej. 👍👍
Klient poleca usługi Kurkosky Detailing
Natalia K.
Po zabiegu detailingowym samochód jest nie do poznania! Na Bentley'u została położona nowoczesna powłoka hydrofobowa, która świetnie się sprawdza. Samochód ten służy m.in. do nagrywania programu "Expert w Bentley'u" w związku z czym wnętrze jest intensywnie eksploatowane przez wielu gości którzy udzielają w nim wywiadów. Po zadbaniu o nie w tym studiu wygląda, jak w dniu wyjazdu z salonu. Usługi na na prawdę wysokim poziomie, a właściciel dba klientów doradzając i chętnie dzieląc się swoją wiedzą. Serdecznie polecam wszystkim. Ja będę często tu wracał!
Klient poleca Kurkosky detailing
Mateusz S.
0
Lat w branży
0 +
Zadowolonych klientów
0 %
Profesjonalizmu