fbpx

Zadzwoń

+48 517 846 522

Ochrona lakieru

Volkswagen Passat powłoka ceramiczna i kropelkowanie

Ochrona lakieru samochodowego jako inwestycja

Karoseria samochodu jest bez przerwy narażona na różne niekorzystne zjawiska: deszcz, śnieg, mróz, promieniowanie słoneczne, piasek, sól, błoto, drobne kamienie, ptasie odchody, pazury zwierząt, szczotki myjni automatycznej. Nic dziwnego, że nowe samochody już po kilku latach prezentują się – pisząc delikatnie – niezbyt efektownie. Ich lakiery matowieją, pojawiają się na nich widoczne zarysowania i odpryski.

Oczywiście taki lakier można jeszcze przywrócić do dobrego stanu, jednak znacznie lepiej jest zastosować profesjonalną ochronę lakieru auta. Jej celem jest skuteczne zabezpieczenie karoserii specjalną powłoką, dzięki czemu nawet po kilku latach normalnej eksploatacji będzie ona wyglądać niemal jak nowa.

Komu szczególnie polecamy zainwestowanie w ochronę lakieru?

  • Właścicielom nowych pojazdów (zabieg warto wykonać od razu po wyjechaniu z salonu)

  • Posiadaczom bardzo wartościowych samochodów, w tym marek luksusowych

  • Właścicielom youngtimerów i oldtimerów

Warto również pamiętać, że dzięki zastosowaniu ochrony lakieru wartość samochodu przy ewentualnej odsprzedaży będzie znacznie wyższa. Każdy potencjalny nabywca od razu zwróci uwagę na stan karoserii – ma to kluczowy wpływ na podjęcie decyzji o zakupie.

Ochrona lakieru powłoką ceramiczną

Bentley Flying Spur po pełnej korekcie lakieru

Powłoka ceramiczna to zdecydowanie najlepszy wybór dla Twojego samochodu.  Spektakularny efekt wizualny i duża odporność to domena powłok ceramicznych. Gwarancja skutecznego zabezpieczenia karoserii nawet przez 2 do 5 lat!

Ceramiczna ochrona lakieru w Kurkosky Detailing jest usługą przeznaczoną dla najbardziej wymagających klientów. Wykorzystujemy specjalistyczne produkty marki CarPro, które tworzą na karoserii twardą, ceramiczną powłokę. Jest ona w 100% odporna na działanie promieniowania słonecznego, kwaśnych deszczy i innych niekorzystnych warunków atmosferycznych. Tak zabezpieczony lakier jest również o wiele łatwiejszy w pielęgnacji i zyskuje piękny połysk.

Ile kosztuje wykonanie powłoki ceramicznej?

Aplikacja podstawowej powłoki ceramicznej z przygotowaniem lakieru to wydatek rzędu 1299zł brutto.

Ze względu na duży wybór powłok ceramicznych w naszym studio, zalecamy umówić się na indywidualną wycenę usługi dzwoniąc pod nr +48 517-846-522 lub wysyłając wiadomość na Biuro@kurkoskydetailing.pl

Ochrona lakieru woskiem

Audi A6 po Detailingu zewnętrznym

Jest to podstawowa metoda zabezpieczenia lakieru. Korzystamy ze specjalistycznych wosków naturalnych i hybrydowych tworzących klasyczną powłokę ochronną o niesamowitym wykończeniu. Dobrze zaaplikowany wosk utrudnia gromadzenie się brudu oraz usprawnia odprowadzanie wody. Lakier jest również ochroniony przed promieniowaniem ultrafioletowym i kwaśnymi deszczami. Takie zabezpieczenie to klasyka w dziedzinie detailingu. W naszym studio dobieramy wosk do każdego samochodu indywidualnie.

Ile kosztuje aplikacja wosku?

Aplikacja wosku z przygotowaniem powierzchni to wydatek od 350zł brutto