fbpx

Polerowanie/Korekta Lakieru

Ile kosztuje korekta lakieru ? (ceny zawierają VAT)

- Jednoetapowa korekta z aplikacją wosku już od 1200 zł.
- Dwuetapowa korekta lakieru z aplikacją wosku już od 1800 zł.
- Wieloetapowa korekta lakieru z aplikacją wosku Już od 2500 zł.
- Pełna korekta lakieru z opcją Wet sandingu od 4000 zł.

OPIS USŁUGI

Korekta lakieru samochodowego to żmudne zajęcie, które wymaga doświadczenia i zastosowania odpowiednich środków pielęgnacyjnych. W Kurkosky Detailing oferujemy parę rodzajów renowacji karoserii. Podstawowym zabiegiem jest maszynowe, jednoetapowe polerowanie lakieru wraz z aplikacją wosku. Metoda ta pozwala na uzyskanie fantastycznego połysku, jednak bez gwarancji pozbycia się wszystkich zarysowań. Dwu- i trzyetapowe korekty lakieru wraz z aplikacją wosku pozwala na usunięcie około 70% do 90% zarysowań i zmatowień. To bardzo popularna usługa, która wyróżnia się świetnym stosunkiem ceny do jakości. Nawet kilkunastoletni, bardzo zniszczony lakier po zabiegu będzie wyglądać prawie jak nowy. Pełna korekta lakieru jest usługą dla najbardziej wymagających klientów oraz właścicieli samochodów z mocno zniszczonym lakierem. Gwarantujemy usunięcie ponad 90% rys i innych defektów kosmetycznych. Efekt jest zachwycający, lakier nabiera pięknego koloru i blasku, wielu właścicieli twierdzi, że samochód wygląda lepiej, niż po opuszczeniu salonu.

Czy usuwanie rys jest bezpieczne?

Jak najbardziej tak, ale tylko pod warunkiem, że pracę wykonają profesjonaliści. Niestety, do naszego studio trafia wielu właścicieli samochodów, którzy dali się ponieść ambicji i postanowili przeprowadzić polerowanie lakieru samochodowego na własną rękę. Efekt praktycznie zawsze jest opłakany i karoseria wymaga zaawansowanej renowacji. Tanie pasty polerskie, amatorskie szlifierki oscylacyjne, brudne ścierki – to gotowy przepis na katastrofę. Nie ma sensu ryzykować, że przez takie działania cena polerowania samochodu będzie znacznie wyższa. Kurkosky Detailing specjalizuje się w profesjonalnej renowacji lakieru samochodowego. Działamy na terenie Katowic, jednak zapraszamy klientów także z okolicznych miejscowości, jak i z całej Polski. Gwarantujemy wysoką skuteczność w usuwaniu rys z lakieru – nawet bardzo głębokich.

Zaprawki lakiernicze

Dodatkowo wykonujemy zaprawki lakiernicze, które dostatecznie maskują irytujące odpryski w takich miejscach jak lusterka, zderzak przedni, maska, ranty drzwi.

Wyceny dokonujemy tylko i wyłącznie po oględzinach w naszym studio w Katowicach przy ul. Gen. Zygmunta Waltera Jankego 178.