fbpx

Kosmetyka wnętrza samochodu

Cennik (ceny zawierają podatek VAT)

Wszystkie zlecenia wyceniane są indywidualnie. Zalecamy darmowe oględziny w naszym studio na terenie myjni bezdotykowej w Katowicach przy ul. Gen. Zygmunta Waltera Jankego 178.
Zapytania proszę kierować na: Biuro@kurkoskydetailing.pl lub pod nr tel. 517-846-522

- Pranie tapicerki w pakiecie podstawowym (dwa fotele+kanapa) Już od 370 zł.
- Pełny detailing wnętrza z myciem zewnętrzym od 950 zł.
- Kosmetyka wnętrza samochodu z myciem zewnętrznym (Pranie:Fotele+Kanapa+Boczki, czyszczenie plastików i szyb, dokładne odkurzanie wykładziny i dywaników) od 750 zł.
- Kosmetyka wnętrza samochodu tapicerki skórzane z myciem zewnętrznym od 800 zł.
- Czyszczenie tapicerki skórzanej (Fotele+Kanapa+podłokietnik+kierownica+boczki) + zabezpiecze od 370 zł.
- Aplikacja powłoki hydrofobowej (2 fotele+kanapa+boczki) 450 zł.
- Aplikacja powłoki ceramicznej na tapicerki skórzane od 400 zł.
- Ozonowanie od 60 zł.
- Pranie wykładziny i dywaników od 200 zł.
- Bonnetowanie podsufitki od 190 zł.

Pełny detailing wnętrza

To pakiet, który został stworzony z myślą o właścicielach chcących przywrócić wnętrze samochodu do idealnego, niemal fabrycznego stanu. W ramach usługi wykonujemy pranie ekstrakcyjne podsufitki, bagażnika, podłogi, boczków i foteli, czyli kompleksowe czyszczenie wnętrza samochodu. Następnie szczotkujemy i zabezpieczamy każdy element plastikowy oraz skórzany, a na końcu dezynfekujemy całość przy pomocy generatora ozonu w celu usunięcia przykrych zapachów, grzybów i roztoczy. Każdy rodzaj użytego materiału do wykończenia wnętrza jest z osobna zabezpieczany dedykowanym produktem.

Pranie tapicerki samochodowej

Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które zauważają, że tapicerka ich samochodu straciła oryginalny wygląd, jest silnie zabrudzona, poplamiona czy została zniszczona przez małych pasażerów. Pranie tapicerki samochodowej przeprowadzamy w naszym punkcie, nie korzystamy z usług podwykonawców! Wykorzystujemy do tego profesjonalny sprzęt piorący oraz najlepsze środki chemiczne dostępne na naszym rynku. Gwarantujemy wywabienie niemal każdej plamy.

Czyszczenie skórzanej tapicerki samochodowej

Skórzana tapicerka jest bardzo efektowna i praktyczna, ale po latach używania bez odpowiedniej pielęgnacji, przestaje już zachwycać swoim wyglądem. Skorzystaj z naszej usługi czyszczenia skór samochodowych. Pracę przeprowadzamy z dbałością o najmniejszy szczegół, dzięki czemu masz pewność, że usuniemy każde, nawet dobrze ukryte i głębokie zabrudzenie. Na koniec nanosimy specjalistyczne preparaty odżywiające i konserwujące, które zabezpieczają skórzaną tapicerkę przed szybkim zabrudzeniem a nawet transferem koloru. Zapraszamy do naszego studio w Katowicach przy ul. Gen. Zygmunta Waltera Jankego 178.