fbpx

Powłoki ceramiczne

Cennik

Wyceny dokonujemy tylko i wyłącznie po oględzinach w naszym studio w Katowicach przy ul. Zabłockiego 52 (teren myjni samoobsługowej)

- Aplikacja powłoki ceramicznej CarPro Professional od 2399 zł.
- Aplikacja powłoki ceramicznej CarPro Dlux na elementy plastikowe od 250 zł.
- Aplikacja powłoki ceramicznej CarPro Dlux na felgi od 350 zł./komplet (rotor + bęben)
- Aplikacja pow loki ceramiczne CarPro Dlux na felgi od 200 zł./komplet (rotor)
- Zabezpieczenie dachu Cabrio powłoką ceramiczną od 250 zł.
- Zabezpieczenie tapicerki skórzanej powłoką ceramiczną CarPro Leather 2.0 od 400 zł.
- Zabezpieczenie szyb powłoką ceramiczną od 249 zł.
- Aplikacja Niewidzialnej wycieraczki na szybę przednią od 99 zł.

OPIS USŁUGI

Karoseria samochodu jest bez przerwy narażona na różne niekorzystne zjawiska: deszcz, śnieg, mróz, promieniowanie słoneczne, piasek, sól, błoto, drobne kamienie, ptasie odchody, pazury zwierząt, szczotki myjni automatycznej. Nic dziwnego, że nowe samochody już po kilku latach prezentują się – pisząc delikatnie – niezbyt efektownie. Ich lakiery matowieją, pojawiają się na nich widoczne zarysowania i odpryski. Oczywiście taki lakier można jeszcze przywrócić do dobrego stanu polerując go, jednak znacznie lepiej jest zastosować profesjonalną ochronę lakieru zapobiegając uszkodzeniom. Celem aplikacji powłoki ceramicznej jest, ochrona lakieru w codziennym użytkowaniu, która pozwala na utrzymanie go w możliwie najlepszym stanie nawet przez 5 lat! Powłoka ceramiczna jest barierą chemiczną o bardzo wysokiej trwałości i odporności chemicznej a dodatkowo charakteryzuje się bardzo wysokim połyskiem. W naszym studio stosujemy powłoki ceramiczne marki CarPro aplikowane przez specjalistów na całym świecie a dzięki akredytacji naszego studio posiadamy dostęp do powłok ceramicznych linii profesjonalnej.

Komu szczególnie polecamy powłoki ceramicze?

-Właścicielom nowych pojazdów (zabieg warto wykonać od razu po wyjechaniu z salonu).
-Posiadaczom bardzo wartościowych samochodów, w tym marek luksusowych.
-Właścicielom youngtimerów i oldtimerów.

Warto również pamiętać, że dzięki zastosowaniu powłoki ceramicznej, wartość samochodu przy ewentualnej odsprzedaży będzie znacznie wyższa. Każdy potencjalny nabywca od razu zwróci uwagę na stan karoserii – ma to kluczowy wpływ na podjęcie decyzji o zakupie.

Zapraszamy do naszego studio w Katowicach przy ul. Zabłockiego 52 w celu przedstawienia właściwości folii ochronnej PPF na przygotowanych panelach testowych oraz wykonania wstępnej wyceny na wybrane pakiety zabezpieczeń Twojego pojazdu foliami ochronnymi PPF.