fbpx

FOlie ochronne PPF

Cennik

Wycena aplikacji folii ochronnej PPF jest wykonywana wyłącznie po oględzinach w naszej pracowni w Katowicach przy ul. Gen. Zygmunta Waltera Jankego 178.

Orientacyjne ceny najpopularniejszych pakietów zabezpieczeń foliami PPF. (ceny zawierają VAT)

-Aplikacja folii ochronnej PPF w opcji full front od 5000zł.
-Aplikacja folii ochronnej PPF w opcji full body od 13000zł.
-Aplikacja folii ochronnej PPF na reflektory od 450zł./komplet. (Clear/Smoke/Shade)
-Aplikacja folii ochronnej PPF na próg załadunkowy od 300zł.
-Aplikacja folii ochronnej PPF we wnękach progowych drzwi od 160zł./szt.
-Aplikacja folii ochronnej PPF na krawędziach drzwi od 90zł./szt.

Folie ochronna PPF (ang. Paint Protection Film) to niewidoczna gołym okiem, przezroczysta folia wykonana z termoplastycznego elastomeru poliuretanowego. Na dzień dzisiejszy jest to najbardziej zaawansowane rozwiązanie mające na celu ochronę lakieru. Dlaczego warto? Ze względu na dbałość o środowisko naturalne obowiązujące przepisy zmusiły producentów samochodów do stosowania wodnych lakierów samochodowych, które są miękkie i mniej odporne na wszelkie czynniki zewnętrzne niż lakiery konwencjonalne. Ze względu na to, na rynku motoryzacyjnym zaczęły pojawiać się rozwiązania mające pomóc właścicielom aut i innych pojazdów w utrzymaniu ich w jak najlepszej kondycji. Z początku były to klasyczne woski, później powłoki kwarcowe a obecnie zaawansowane powłoki ceramiczne. Obecnie najmocniejszym i gwarantującym satysfakcjonujące efekty rozwiązaniem są folie ochronne. W Kurkosky Detailing stawiamy na jakość zastosowanych produktów w związku z tym podjęliśmy stałą współpracę z FlexiShield, czołowym producentem folii PPF. Marka FlexiShield gwarantuje najwyższą jakość dostarcznych materiałów, dzięki którym Twój pojazd na lata zachowa swój niepowtarzalny wygląd.

Właściwości folii ochronnych PPF Flexishield:

- Realna ochrona
- Zastosowanie we wierzchniej warstwie folii zaawansowanego materiału zwanego termoplastycznym poliuretanem (TPU) pozwala na łatwe pozbycie się drobnych zadrapań i rys.
- 100% przezroczysta
- Brak efektu „skórki pomarańczy”, idealna klarowność.
- Doskonały blask, głębia i szklistość lakieru.
-Dzięki użyciu cząsteczek silikonu w substracie światło odbijające się od powierzchni folii nadaje lakierowi niezwykłą głębię i połysk.
- Odporna na odplamienia.
- Ochronę przed odplamieniami powoduje dyspersja poliuretanu (PUD), która jest technologią samosieciowania poprawiającą właściwości powłoki takie jak twardość i odporność na wodę czy rozpuszczalniki.

Zapraszamy do naszego studio w Katowicach ul. Gen. Zygmunta Waltera Jankego 178 w celu przedstawienia właściwości folii ochronnej PPF na przygotowanych panelach testowych oraz wykonania wstępnej wyceny na wybrane pakiety zabezpieczeń Twojego pojazdu foliami ochronnymi PPF.