fbpx

Zadzwoń

+48 517 846 522

Pakiety jesienno-zimowe

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty rozbudowanych pakietów zabezpieczenia samochodu i renowacji lakieru. W zależności od wybranego pakietu dodajemy od siebie usługi warte od 200 do 550 złotych.

Masz pytania? Zadzwoń juz teraz.

Pakiet jesienno-zimowy podstawowy od 349zł.

Mycie zewnętrzne, usuwanie wtrąceń, przygotowanie lakieru, aplikacja wosku na lakier oraz felgi, aplikacja powłoki hydrofobowej na szybę czołową, konserwacja uszczelek, uzupełnienie płynu spryskiwaczy.

Pakiet jesienno-zimowy: Odświeżenie lakieru od 799zł.

Mycie zewnętrzne, usuwanie wtrąceń, przygotowanie lakieru, jednoetapowa korekta lakieru, aplikacja wosku na lakier oraz felgi, aplikacja powłoki hydrofobowej na szybę czołową, konserwacja uszczelek, uzupełnienie płynu spryskiwaczy.

Pakiet jesienno-zimowy: Odświeżenie lakieru z ochroną ceramiczną od 1599zł.

Mycie zewnętrzne, usuwanie wtrąceń, przygotowanie lakieru, jednoetapowa korekta lakieru, aplikacja powłoki ceramicznej o trwałości 24 miesięcy na lakier, aplikacja wosku na felgi, aplikacja powłoki hydrofobowej na szybę czołową, konserwacja uszczelek, uzupełnienie płynu spryskiwaczy.

Zabezpieczenie ceramiczne nowego samochodu.

Aplikacja powłoki ceramicznej na lakier oraz felgi o trwałości 24 miesięcy, aplikacja powłoki hydrofobowej na wszystkie szyby, konserwacja uszczelek od 1499zł.

Aplikacja wzmocnionej  powłoki ceramicznej na lakier oraz felgi o trwałości 36 miesięcy, aplikacja powłoki hydrofobowej na wszystkie szyby, konserwacja uszczelek od 2199zł.

Ceny poszczególnych pakietów mogą się różnić w zależności od wielkości pojazdu. Zalecamy oględziny pojazdu przed rezerwacją terminu.

Zadzwoń do nas!

+48-517-846-522