fbpx

Nowa lokalizacja Kurkosky Detailing w Katowicach

Detailing Katowice

Po trzech latach pracy przy ul. Zabłockiego 52, zdecydowaliśmy się na duże zmiany! Od teraz nasze studio to czterostanowiskowy warsztat z wydzielonymi strefami. Skąd decyzja? Co się zmieni? O tym w nowym wpisie poniżej.

 
 

 #czystesamochodysąsexy

Nie wyrabiamy się!

Dokładnie tak. Nasz grafik już od roku pęka w szwach a do dyspozycji mieliśmy tylko jednostanowiskowy lokal, który służył nam jako myjnia ręczna i studio Detailingowe. Zapisy na ponad dwa tygodnie to minimum co przekładało się na to, że musieliście jechać w inne miejsce. 

Oddzielone strefy pracy.

Od teraz mamy do dyspozycji prawie 200 metrów kwadratowych z trzema wydzielonymi strefami pracy. Duża myjnia ręczna, komora polerska oraz duża strefa do prac przy wnętrzach aut oraz foliach PPF. Takie rozwiązanie pozwoli na organizację pracy, większą swobodę i dużo większą wydajność. Tak! Od teraz możemy obsługiwać cztery samochody jednocześnie.

Nowe usługi.

Od teraz w Kurkosky Detailing możecie znaleźć nowości takie jak: 
-Przyciemnianie szyb
-Car Wrapping
-Najem samochodów sportowych
-Fotografia sprzedażowa/Przygotowanie ogłoszenia sprzedaży samochodu.

Co jeszcze się zmieni?

W najbliższym czasie odseparujemy usługi myjni ręcznej od pozostałych usług. Od teraz osobny grafik rezerwacyjny będzie mieć studio, osobny myjnia.

Czy tym razem też zadbaliśmy o bezpieczeństwo?

Oczywiście! Podobnie jak w poprzedniej lokalizacji, nasz warsztat jest naszpikowany czujnikami oraz kamerami, korzystamy z usług ochrony a sama działalność jest ubezpieczona. Doskonale wiemy jak bardzo dbacie o bezpieczeństwo swoich pojazdów oddawanych pod naszą opiekę i jako nieliczni dbamy o tak ważny szczegół.

Gdzie nas znajdziecie? Katowice Ul. Gen. Zygmunta Waltera Jankego 178.

Do zobaczenia!