fbpx

Zadzwoń

+48 517 846 522

Kosmetyka wnętrza

Vw passat detailing wnętrza po

Pełny detailing wnętrza

To pakiet, który został stworzony z myślą o właścicielach chcących przywrócić wnętrze samochodu do idealnego, niemal fabrycznego stanu. W ramach usługi wykonujemy pranie ekstrakcyjne podsufitki, bagażnika, podłogi, boczków i foteli, czyli kompleksowe czyszczenie wnętrza samochodu. Następnie szczotkujemy i zabezpieczamy każdy element plastikowy oraz skórzany, a na końcu dezynfekujemy całość przy pomocy generatora ozonu w celu usunięcia przykrych zapachów, grzybów i roztoczy.

Każdy rodzaj użytego materiału do wykończenia wnętrza jest z osobna zabezpieczany dedykowanym produktem.

Wnętrze audi detailing wnętrza

Pranie tapicerki samochodowej

Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które zauważają, że tapicerka ich samochodu straciła oryginalny wygląd, jest silnie zabrudzona, poplamiona czy została zniszczona przez małych pasażerów. Pranie tapicerki samochodowej przeprowadzamy w naszym punkcie, nie korzystamy z usług podwykonawców! Wykorzystujemy do tego profesjonalny sprzęt piorący oraz najlepsze środki chemiczne dostępne na naszym rynku. Gwarantujemy wywabienie niemal każdej plamy.

Marcedes Benz V klasse Detailing wnętrza

Czyszczenie skórzanej tapicerki samochodowej

Skórzana tapicerka jest bardzo efektowna i praktyczna, ale po latach używania bez odpowiedniej pielęgnacji, przestaje już zachwycać swoim wyglądem. Skorzystaj z naszej usługi czyszczenia skór samochodowych. Pracę przeprowadzamy z dbałością o najmniejszy szczegół, dzięki czemu masz pewność, że usuniemy każde, nawet dobrze ukryte i głębokie zabrudzenie. Na koniec nanosimy specjalistyczne preparaty odżywiające i konserwujące, które zabezpieczają skórzaną tapicerkę przed szybkim zabrudzeniem a nawet transferem koloru.

Ile kosztuje kosmetyka wnętrza?

Pranie tapicerki w pakiecie podstawowym (dwa fotele+kanapa) Już od 150zł brutto

 

Pełny detailing wnętrza od 799zł brutto

Podstawowa kosmetyka wnętrza od 399zł brutto

Czyszczenie tapicerki skórzanej (dwa fotele+kanapa) z zabezpieczeniem od 200zł brutto

Aplikacja powłoki hydrofobowej (2fotele+kanapa+boczki) 250zł brutto

Ozonowanie od 60zł

Inne opcje zamówienia wyceniane są indywidualnie. Zapytania proszę kierować na: Biuro@kurkoskydetailing.pl 

lub pod nr tel. 517-846-522